İstikbal Koltuk Takımları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Ülkemizde mobilya sektörünün hızlı bir şekilde gelişim göstermesi seçeneklerin bol olması bakımından önemlidir. Yeni evlenen çiftlerin istediği ürün seçeneğine ulaşması için pek çok artı bulunmaktadır.
Fakat bu durumda bulunan ürünlerin ya fiyatları dar olur. Yada oldukça kalitesiz malzemeden üretilmektedir. Ülkemizde bu sektörün öncüsü konumunda bulunan İstikbal Mobilya ile koltuk takımları arama derdinden kurtulabilirsiniz.
Çünkü sınırsız İstikbal koltuk takımı seçenekleri arasından size en uygun olanını oldukça uygun fiyatlardan bulmanız mümkün olmaktadır. En kısa süre içersinde sizleri de bu hususta bilgi sahibi olmak adına internet adresimize davet ediyoruz. Kaliteli olanı uygun fiyatlardan satın almak için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Çünkü İstikbal Mobilya ihtiyacınız olan her türlü mobilyayı ayağınıza kadar getirmektedir.
Daha detaylı bilgi almak için bir satış ofisimize müracaat edebilir. Yada internet adresimiz aracılığıyla bilgi sahibi olabilirsiniz. Adresimizde sadece İstikbal koltuk takımları değil, köşe takımları, yatak odası takımları, halı ve gerekli malzemeler hakkında da detaylı bilgi bulunduğunu unutmayınız. Davetlimizsiniz.
istikbal mobilya oturma grupları
istikbal köşe takımları
Fotoğraftaki koltuk takımlarının ölçüleri şöyledir:

Üçlü Kanepe 708,60 TL

Derinlik: 86.00 cm
Genişlik: 228.00 cm
Yükseklik: 86.00 cm

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Derinlik: 111.00 cm
Genişlik: 191.00 cm

İkili Kanepe 589,20 TL

Derinlik: 86.00 cm
Genişlik: 163.00 cm
Yükseklik: 86.00 cm

Tekli Kanepe 418,80 TL

Derinlik: 86.00 cm
Genişlik: 94.00 cm
Yükseklik: 86.00 cm

Bu yazıda neler var?

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

"İstikbal Koltuk Takımları" YAZISINA 3 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'İstikbal Koltuk Takımları'.

  1. Serhat dedi ki:

    İstikbal gerçekten ismi kadar kaliteli ürünler yapıyor. Bence bu kadar tanınmasının sebebide bu . Kaliteli olduğu kadar biraz pahalı da.

  2. Halil dedi ki:

    Koltuk takımlarında özellikle açık renkleri tercih ediyor istikbal mobilya. Son trendlerin hepsi de bunu gösteriyor. Gerçekten güzel çalışıyorlar.

  3. Meryem dedi ki:

    12 senedir aynı koltuk takımını kullanıyorum.Tam 12 sene önce almıştım en ufak bir deformasyonu bile yok.

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!